Facebook: SSC Napoli (Official)

(VIDEO) Šokantan ishod u Napulju! Rog i Strinić s klupe gledali jedan od najgorih poraza Napolija ove sezone

Ipak čini se kako je Napoli dosta poljuljan zbog igre na dva vrlo jaka polja, a Mauricio Sarri i dalje ne rotira dovoljno momčad, tome svjedoči i činjenica da su Rog i Strinić, koji su danas komotno mogli igrati, cijeli susret odgledali s klupe.

U derbiju 26. kola talijanske Serie A, Atalanta je u gostima pobijedila Napoli s 2:0 i skočila na četvrto mjesto ljestvice! Napolitanci su doživjeli pravi pravcati šok na svojem San Paolu od momčadi iz Bergama jer se očekivala velika pobjeda nakon potopa protiv Real Madrida u Ligi prvaka.

Igrač utakmice bio je Mattia Caldara koji je postigao dva pogotka, u 28. minuti i u 70. minuti utakmice. Napomenimo i kako je Atalanta igrača s igračem manje od 67. minute kada je Franck Kessie dobio drugi žuti.

Atalanta tako sada diše Napoliju za vratom sa samo četiri boda zaostatka.

All Goals & Highlights HD – Napoli 0-2 Atalanta… by Live1Goals