Salzburg Red Bull/Facebook

(VIDEO) POGLEDAJTE KAKO ZABIJA NAJVEĆI TALENT HR NOGOMETA! Sin (17) bivšeg Vatrenog sve oduševio!

Roko Šimić nedavno se oprostio od Lokomotive i potpisao je ugovor za austrijski RB Salzburg, a klub iz Salzburga potom ga je poslao na posudbu u momčad s kojom surađuje, FC Liefering, austrijskog drugoligaša. U toj novoj konkurenciji, 17-godišnji hrvatski napadač predstavio se golom igrajući za Liefering u svojem prvom nastupu u tamošnjoj drugoj ligi.

Mladi napadač, sin legendarnog hrvatskog reprezentativca i bivšeg velikog dinamovca Darija Šimića, zabio je za Liefering u 48. minuti utakmice protiv SKN St. Poeltena, u domaćoj pobjedi svoje momčadi s 2:1.

Kako je izgledao gol 17-godišnjeg Šimića, pogledajte – ovdje.

Nije mu trebalo puno vremena

Mladi hrvatski napadač je prvi put zabio za svoju novu momčad u službenoj utakmici nedugo po ulasku u igru. Dobio je šansu u drugih 45 minuta protiv Lieferinga, a ubrzo se upisao na semafor.

Liefering je protiv momčadi iz St. Poeltena stigao do druge ovosezonske pobjede u austrijskoj drugoligaškoj konkurenciji.