(VIDEO) SJAJAN DAN ZA VATRENOG: Proradio u klubu, a pogledajte zašto ga hvale!

Mario Pašalić imao je odličan učinak u pobjedi svoje Atalante u osmom kolu Serie A. Momčad iz Bergama danas je bila u gostima i slavila je s 4:1 protiv Empolija, a s punom minutažom na terenu, Pašalić se istaknuo s dvije asistencije.

Hrvatski reprezentativac prvo je namjestio prvi gol na utakmici, u 11. minuti, kada je strijelac bio Josip Iličić. Pašalić je do druge asistencije stigao u završnici susreta, u 89. minuti. Za završnih 4:1 zabio je Duvan Zapata.

Prvu asistenciju hrvatskog reprezentativca pogledajte ovdje, a drugu – ovdje. (TV prava: TV Arena Sport)

Najuspješniji ovosezonski nastup

Pašalić je na ovom gostovanju imao tek drugu ovosezonsku utakmicu s punom minutažom u prvenstvu, a iskoristio ju je za najbolji učinak u sezoni.

U ranijem dijelu Serie A istaknuo se asistencijom protiv Torina u prvom kolu i golom protiv Milana pretprošlog tjedna u sedmom kolu.

Atalanta ide prema vrhu

Momčad iz Bergama je gostujućom pobjedom skočila na šesto mjesto ljestvice. Atalanta je bodovno izjednačena s petoplasiranim Lazijem, a Milan na prvom mjestu ima osam bodova prednosti.