(VIDEO) REBIĆ TOTALNO POBIJESNIO NA SUCA: Upitna odluka stajala ih je vrha tablice, prijeti mu suspenzija

Autor: G.I.Š.

U Milanu još će dugo spominjati ime suca jučerašnjeg susreta između domaćina Milana i Spezije, u utakmici koja se preokrenula u potpunosti zbog jedne, u najmanju ruku upitne odluke suca.

Naime glavni sudac susreta Marco Serra prekinuo je akciju Milana u kojoj je klub prognanog Vatrenog poveo 2:1 zbog prekršaja nad Rebićem, a Ante je u potpunosti poludio na suca.

Kako bi stvar bila još pogubnija po Milan, Spezija je nakon toga šokantno povela u 96. minuti i time je utakmicu koju je Milan morao dobiti potpuno preokrenula na svoju stranu.

Uhvatio ga za glavu

Ante Rebić, koji je ušao u 83. minuti, u spomenutoj akciji samo je proslijedio loptu do strijelca Juniora Messiasa, a prekršaj je postojao naknadno, no većina sudaca bi u takvoj situaciji pustila prednost. Spornu situaciju pogledajte OVDJE.

Talijanska sudačka organizacija priznala je grešku suca i ispričala se Milanu, a čini se kako Serrau čeka poduža suspenzija.

Inače Milan je promašio penal u 44. minuti, a poveli su golom Rafael Leaoa u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. No drugo poluvrijeme donijelo je izjednačenje Spezije preko Aguedela u 64. minut,i da bi Gyasi u 96. šokirao San Siro.

U drugim susretima Napoli je svladao u gostima Bolognu s 2:0, a nogometaši Fiorentine pobijedili su kod kuće Genou s čak 6:0 i skočili na šesto mjesto tablice. Milan Badelj je odigrao cijelu utakmicu za Genou.

U Serie A vodi Inter sa 50 bodova ispred Milana koji ma 48 i Napolija sa 46 bodova.

Autor:G.I.Š.