realmadrid.com

Autor: G.R.

Kraljevski je klub na svom terenu nadigrao Milan s 2:0, a u strijelce su se upisali Cristiano Ronaldo i Mesut Oezil.

U ‘ljepotici’ 3. kola nogometne Lige prvaka, madridski je Real na svom Santiago Bernabeu svladao Milan s 2:0. Oba pogotka pala su u prvih petnaest minuta, nakon velikih grešaka Milanove obrane.

TIJEK UTAKMICE: Real – Milan 2:0, Ronaldo i Oezil ‘dotukli’ rossonere u 14 minuta

Već u 13. minuti Španjolce u vodstvo dovodi Cristiano Ronaldo. Portugalac je pucao iz slobodnog udarca s dvadesetak metara ravno u živi zid, no lopta je prošla kroz rupu između Ibrahimovića i Seedorfa i odsjela u mreži talijanskog vratara Amelije.

Rossoneri su tek izveli loptu s centra, a Ronaldo ju je oteo, sjurio se u šesnaesterac, te poslužio njemačkog reprezentativca Oezila koji od bloka posprema loptu u mrežu za dvostruko vodstvo Kraljevskog kluba.

Ostatak utakmice rezultat se nije mijenjao. Madrižani su i dalje imali inicijativu, ali Amelia je zaključao svoja vrata. Igrači Milana, s druge strane, u cijeloj utakmici nisu uspjeli ozbiljnije zaprijetiti španjolskom klubu.

Nakon tri odigrana kola Real je predvodnik skupine s maksimalnih devet bodova.