(VIDEO) RASPJEVANA KOHORTA VODILA OSIJEK DO POBJEDE: Zaboravljeni golgeter i Caktaš slomili sjajnog Majkića na golu Istre

Autor: Dnevno.hr/ I.L

Odličnu utakmicu mogli smo gledati ovo popodne u Osijeku. Momčad s Gradskog vrta slavila je s 2:0 protiv vrlo neugodne Istre koja je tako upisala svoj tek drugi poraz u gostima ove sezone.

Bolje su otvorili gosti s poluotoka. Bolutam se u 18. minuti sletio 1 na 1 protiv Ivušića, savladao ga, ali je s crte loptu očistio Cheberko. Kleinheisler je minutu kasnije potegnuo iz daljine, ali ostalo je 0:0.

Uslijedila je potpuna dominacija Osijeka. Beljo je iz okreta pucao, Gržan sa strane, ali sve je branio odlični Majkić na golu Istre. Bio je to uvod Osijeka u drugo poluvrijeme.

Raspjevana Kohorta

U drugom djelu Osijek je nastavio pritiskati, a Majkić braniti nemoguće. Ipak, slomio ga je Ramon Mierez koji je zabio u 66. minuti za 1:0 samo 4 minute nakon što je ušao. Argentinac je tako zabio bivšem klubu, ali nije imao problema da slavi gol.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli NK Osijek (@nkosijek)

Odlična i raspoložena nakon gola bila je Kohorta koja je nosila Osijek do pobjede. Nastavio je Osijek prijetiti, ali Majkić potvrđuje da je jedan od najboljih golmana lige. Točku na i stavio je Mijo Caktaš. Anatovski je dobio crveni karton, a Caktaš je izveo prekid s nekih 20-ak metara i zabio za konačnih 2:0 i za prvo mjesto na listi strijelaca.

Istra u slijedećem kolu Istra dočekuje Šibenik dok će Osijek ići na teško gostovanje kod Varaždina. Golove pogledajte OVDJE.

Autor:Dnevno.hr/ I.L