Screenshot: TV Arena Sport

(VIDEO) RAKETAMA PREKINULI EUROPSKU UTAKMICU: Kakvo divljaštvo Nijemaca, vladala opasnost i za igrače

Autor: Dnevno.hr/I.K.

Jako ružne scene stigle su ove večeri s jedne europske utakmice. U Švedskoj su se sreli Malmoe i Union iz Berlina, a u 57. minuti došlo je do prekida susreta zbog toga što su s dijela tribine s gostujućim navijačima stigle rakete i druga opasna pirotehnička sredstva, zbog čega nije bilo drugog izbora nego da nogomet stane – s obzirom na to da je postojala velika prijetnja za sigurnost igrača.

Ono što se zbivalo u pirotehničkom napadu s tribina odjeknulo je Europom, a u Njemačkoj, tamošnji Bild donio je informaciju da se navijači kluba iz Berlina nisu smirivali niti nakon što je susret bio prekinut.

Kako je izgledao ovaj incident, pogledajte u prizorima ovdje i ovdje. (TV prava: TV Arena Sport)

Policija i redari imali posla

Snage reda imale su pune ruke posla za vrijeme utakmice zbog nemira na tribinama, između ostalog, i s dolaskom informacija o sukobima navijača.

Prekid usred drugog poluvremena

Utakmica je bila prekinuta u 57. minuti, a nakon što su snage reda krenule u smirivanje situacije na tribinama, nastavak je stigao nakon skoro pola sata čekanja.

Na terenu je sve završeno pobjedom gostiju iz Berlina s 1:0. Jedini gol zabio je Sheraldo Becker u 68. minuti, a prije toga, Union je od sudačke nadoknade na kraju prvog poluvremena bio s igračem manje zbog isključenja Andrasa Schafera.

Autor:Dnevno.hr/I.K.