
NESTAO JE BIVŠI IGRAČ HAJDUKA: U Zagrebu mu se izgubio svaki trag, policija otkrila i detalje
Dinamo će po četvrti puta u povijesti nositi dresove njemačkog proizvođača.
Na Maksimiru je svečano predstavljen dres za novu sezonu 2017/18., kao i novi redizajnirani grb kluba. Novi dres dolazi iz Adidasove tvornice koji oblači velikane poput Reala, Manchester Uniteda, Chelseja, Juventusa i još brojne reprezentacije.
Dinamo će po četvrti puta u povijesti nositi dresove njemačkog proizvođača. Prvi puta je to bilo u sedamesetim godinama prošlog stoljeća, potom je HAŠK Građanski u njima otvorio prvenstvo Hrvatske 1992. godine, a Adidas se našao i na dresu u trenutku kada se vratilo ime Dinamo.
Glavni dres je, jasno, plave boje, dok je po prvi puta u povijesti rezervna garnitura crne boje. Treća je pak narančasta kombinacija. Čak je i grb malo osvježen, ali na njemu se nije promjenilo ništa značajnije i zapravo je ostao gotovo isti samo je podloga drugačijeg uzorka.
NESTAO JE BIVŠI IGRAČ HAJDUKA: U Zagrebu mu se izgubio svaki trag, policija otkrila i detalje
DINAMO ČEKA UTAKMICU ODLUKE: Evo gdje gledati Plave, u igri je i bogata nagrada
MLADI HRVATSKI SPORTAŠ PREMINUO JE TRAGIČNO: Nikome nije jasno zašto je ta prokleta stvar morala tamo biti…
POZNATOM HAJDUKOVCU PROBUŠILI GUME: ‘Ma ti huligani su svjesno ugrozili život mom djetetu, seljačine jedne’