VIDEO, Primera: Real Sociedad visoko pobijedio Rayo Vallecano

Autor: Totalsport

Real Sociedad je pobjedom ostvario veliki skok od čak pet mjesta, te sada zauzima devetu poziciju prvenstvene ljestvice.

Nogometaši Real Sociedada razbili su s 4-0 Rayo Vallecano u posljednjoj utakmici 12. kola Primere.

Sa po dva pogotka u prvom i drugom poluvremenu domaći su nogometaši preslikali rezultat ovih dvaju klubova iz prošle sezone, točnije travnja. Tada je Meksikanac Carlos Vela zabio posljednji pogodak, a danas (ponedjeljak) je brzonogi napadač postigao prvi i drugi gol i to u svega dvije minute razmaka.

Diego Ifran asistirao je Veli u 31. za 1-0, a potom je Ruben Pardo dvije minute kasnije proigrao Meksikanca za 2-0. U nastavku je, točnije u 61. minuti, ponovno najprije Ifran asistirao za 3-0, ovog puta Mikelu Gonzalezu, a potom je u 77. Pardo proigrao Chorija Castra za konačnih 4-0.

Real Sociedad je pobjedom ostvario veliki skok od čak pet mjesta, te sada zauzima devetu poziciju prvenstvene ljestvice. Pritom je prestigao i Rayo s kojim ima jednaki broj bodova (16), ali bolju gol-razliku.