REUTERS/David Klein/Guliver Image

(VIDEO) POGLEDAJTE PERIŠIĆEVU SJAJNU LOPTU: Na ovo smo naviknuti od Vatrenog, spasio je svoj Tottenham

Autor: Dnevno.hr/I.K.

Druga ovotjedna večer Lige prvaka bila je jako napeta za Tottenham, koji je kod kuće s punom minutažom Ivana Perišića došao do boda protiv lisabonskog Sportinga. Utakmica u Londonu završena je s 1:1, a 33-godišnji Vatreni odigrao je veliku ulogu u domaćem izjednačenju.

Perišić je u 80. minuti iz kornera odlično ubacio u kazneni prostor, a Urugvajac Rodrigo Bentancur iskoristio je tu preciznu loptu za gol glavom iz velike blizine. Domaći su potom ponovno slavili duboko u sudačkoj nadoknadi nakon što je Harry Kane poslao loptu u domaću mrežu, nadali su se da će to biti 2:1, ali gol nije bio priznat zbog zaleđa. Bilo je napeto nakon toga, a epilog je stigao s crvenim kartonom za Tottenhamovog trenera Antonija Contea.

Kako je izgledala Perišićeva asistencija za 1:1, pogledajte – ovdje.

Tudor razočaran u Njemačkoj

U drugoj utakmici ove grupe, Eintracht je u Franfurtu s 2:1 slavio protiv Olympiquea s Igorom Tudorom na klupi. U pobjedi nad gostima iz Marseillea sudjelovali su Kristijan Jakić i Hrvoje Smolčić, obojica od početka do kraja utakmice.

Tottenham je prije posljednjeg kola u skupini D na prvom mjestu s osam bodova, Sporting i Eintracht imaju po sedam bodova, a Olympique je na šest bodova.

Barcelona ispala pa uvjerljivo izgubila

U ostatku nogometne večeri, odjeknuo je rasplet u skupini C u kojoj je dalje prošao milanski Inter, s očekivanih 4:0 protiv Viktorije Plzen na domaćem terenu u ranijem večernjem terminu.

Taj rasplet eliminirao je Barcelonu, koja će nastaviti u Europskoj ligi. Nakon toga, kasnije navečer, Bayern je katalonskom klubu zadao i još jedan udarac slavivši s 3:0 u gostima.

Josip Stanišić je u dresu Bayerna bio u akciji u završnici susreta, s ulaskom u 79. minuti.

Autor:Dnevno.hr/I.K.