(VIDEO) POGLEDAJTE KIKS GOLMANA VATRENIH: Dinamo dominirao, a onda je sve zakomplicirao

Autor: Dnevno.hr/I.K.

Dinamo je u prvih 45 minuta utakmice protiv Ludogoreca u Razgradu na početku trećeg pretkola za Ligu prvaka pokazao i dobro i loše.

Nakon rane opasne šanse koju je imala domaća momčad, sa spasom koji je Dinamu donio blok Rasmusa Lauritsena u toj situaciji, krenuli su golovi zagrebačkih Plavih, prvo sjajna realizacija Dine Perića, a zatim i autogol koji se pripisuje Nizozemcu Sergiju Padtu na vratima Ludogoreca. Sjajni  Perićev za Dinamovih 1:0 pogledajte ovdje.

S 2:0 u rukama, sve izgledalo odlično za momčad Ante Čačića. Prva dva gola pala su u prvih 10 minuta, no nije dugo trebalo da se bugarski prvaci vrate u igru u ovoj utakmici.

Livaković teško pogriješio

Domaća momčad smanjila je zaostatak golom svojeg ganskog napadača Bernarda Tekpeteya sredinom prvog poluvremena, a iz kuta gledanja Dominika Livakovića, tako primljenog gola ne bi smjelo biti. Golman Dinama i hrvatske reprezentacije nije dobro pokrio bliži kut, a Ganac je to iskoristio za upisivanje na semafor.