Screenshot

(VIDEO) POGLEDAJTE KAKO JE PETKOVIĆ IZLUDIO GOLMANA! Čudesni penal nestašnog napadača Dinama će se pamtiti!

Autor: P.V.

Sjajna, fantastična večer Dinama itekako će se pamtiti. To je bio Dinamo kojeg priželjkujemo, onaj koji će imati što reći na europskoj nogometnoj sceni i ove sezone…

Naime, Dinamo je u drugom kolu skupine H Europa lige pobijedio Genk u gostima 3:0. Hrvatski prvak poveo je, ako niste gledali, u 10. minuti golom Ivanušeca nakon fantastične akcije Ademija, Čopa i Oršića, a na 2:0 povisio je Bruno Petković iz penala u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena.

Što se dogodilo tada? Naime, Toma je potpuno nepotrebno u šesnaestercu raspalio po nozi Duju Čopa koji mu je izmaknuo loptu. Sudac je isprva pokazao da se igra dalje, ali je u prvom sljedećem prekidu dobio signal iz VAR sobe da pogleda snimku.

Dinamo oduševio, ali i Petko

To je činio tek nekoliko sekundi jer je bilo jasno da je Genkov igrač skrivio penal.

Penal? Za pamćenje. Kako je samo Petković rutinski realizirao penal dugo će se prepričavati.

Totalno je izludio golmana Maartena Vandevoordta koji je prerano krenuo u desnu stranu. A Hrvat? Plasirao je loptu u gol ni pola metra od njega!

Izgledalo je totalno smiješno, ali vrlo efikasno!

Skoro je golman pao, izgubio ravnotežu, a Petko je ispalo “kuler” maksimalno…