(VIDEO) POGLEDAJTE GOL VATRENIH ZA POBJEDU: Sjajna akcija, a slijedio je i poseban trenutak

Autor: Dnevno.hr/I.K.

Hrvatska je u jedinoj prijateljskoj utakmici koju će odigrati prije početka Svjetskog prvenstva svladala Saudijsku Arabiju u Rijadu, a susret okončan s 1:0 imao je odluku u završnoj fazi, u 82. minuti.

Prije toga, Vatreni su izdržali dosta izazova na terenu, uključujući pogođenu stativu protivnika, a slavlje je donijela odlična akcija koju je zaključio Andrej Kramarić. Lopta je išla brzo, sa zaključkom koji je imao Kramarić nakon što ga je dubinskim proigravanjem pronašao Luka Modrić – poslije čega je hrvatski strijelac sve riješio svojom individualnom kvalitetom.

Kako je izgledao odlučujući trenutak susreta, pogledajte – ovdje.

Velika stvar za Kramarića

Ovaj gol bio je vrijedan za Hrvatsku jer se pokazao odlučujućim, a vrijedan je individualno i za Kramarića zbog toga što mu je 20. u karijeri u reprezentativnom dresu, u 74 odigrane utakmice. Bilo je to lijepo zagrijavanje u kojem nije nedostajalo ni izazova, ali tako to bude protiv čvrstog i borbenog protivnika kao što su bili Saudijci.

Nakon Saudijske Arabije, slijedi okretanje završnici priprema za početak SP-a. Vremena nema puno, utakmica protiv Maroka u prvom kolu u skupini igra se sljedeće srijede, a do tada, Zlatko Dalić pripremit će svoje adute za utakmicu koja može približiti Hrvatsku drugom krugu.

Protiv Maroka će, dakako, više minuta imati i najjači aduti Vatrenih, među kojima neki nisu igrali protiv Saudijaca, poput Joška Gvardiola u obrani, a neki su priliku dobili u završnici susreta, poput Luke Modrića i Ivana Perišića, kako je bilo i najavljeno uoči ovog nastupa.

Autor:Dnevno.hr/I.K.