(VIDEO) OVO ĆE I VAS ZABOLJETI! Kakva nesreća bivšeg Vatrenog nakon što je zabio

Autor: Luka Vuletić

Rangersi su u Glasgowu dočekali Standard Liege, a utakmicu 5. kola Europske lige obilježio je Duje Čop.

Hrvatski napadač gostima iz Belgije donio je vodstvo u 41. minuti i to na kakav način. Čop je nakon ubačaja s desne strane ugurao loptu u gol, a onda se u punoj brzini zaletio međunožjem u stativu!

Bivši igrač Dinama završio je na travnjaku s bolnom grimasom te mu je liječnički tim morao pružiti pomoć zbog čega je morao izaći iz igre na poluvremenu.

Rangers je do poluvremena izjednačio na 2:2, a za prvi gol škotske momčadi asistirao je hrvatski reprezentativac Borna Barišić, koji je igrao do 88. minute.

Čopov gol možete pogledati OVDJE.

Naposljetku su Rangersi došli do pobjede 3:2 preko Arfielda u 63. minuti.

Arsenal je pobijedio Rapid Beč 4:1 na Emiratesu golovima Lacazetta, Marija, Nketiaha i Smith Rowea te je ostao na maksimalnom učinku.

Za Bečane je igrao Mateo Barač ušavši na početku drugog poluvremena.

U drugoj utakmici skupine B Molde je uvjerljivo svladao Dundalk 3:1 zauzevši drugo mjesto.

Roma je svladala Young Boyse na Olimpicu 3:1, a Cluj i CSKA Sofija odigrali su bez golova u skupini A. Za Rumunje igrala su dvojica hrvatskih igrača Gabriel Debeljuh, koji je izašao u 85. minuti te Damjan Đoković odigravši cijelu utakmicu.

Benfica je u skupini D ‘pomela’ Lech Poznan u Lisabonu 4:0, a za Poljake je cijelu utakmicu odigrao Karlo Muhar.

PSV je slavio kod Granade 1:0, a PAOK je izgubio kod Omonije 2:1 u skupini E. Antonio Čolak za grčku momčad nije ulazio u igru.

Bayer Leverkusen stigao je do pobjede 3:2 kod Nice, a Tin Jedvaj nije konkurirao za Apotekare.
Slavija Prag je u istoj skupini C svladala kod kuće Hapoel Beer Shevu 3:0, a od 80. minute igrao je Petar Musa.

Autor:Luka Vuletić