(VIDEO) NEUNIŠTIVI VELDIN KARIĆ ‘UBIJA’ I U 45. GODINI! Zabio golčinu, hat-trick i još asistirao!

Najromantičniji trenutak u domaćeg nogometa u netom minilom ljetu, svakako je bio povratak Veldina Karića u Varteks. “Postoje brojni nogometaši, ali samo je jedan Veldin Karić! Neuništiv i u 45. godini, aktivno igra nogomet i dalje, a od ove sezone ponovo će obući dres Varteksa! Dobrodošao, ikono”, ovom su porukom dočekali u klubu 44-godišnjeg napadača u Varteksu.

Karić je odučio pomoći Varteksu, klubu kojeg su 2011. godine osnovali navijači, White Stonesi, a koji je trenutno član četvrtog razrera hrvatskog nogometa. Inače, Karić je za Varteks, ali onaj stari, igrao od 1997. godine pa do 2004. godine i tada je stekao status ikone.

Nije Karićeva uloga u Varteksu samo revijalna, on je tu doista jedan od najboljih i zabija nemilice u 45. godini. U šestom je kolu u lokalnom derbiju s Novim Marofom zabio je tri gola i namjestio još jedan Šoštariću.

Robusni napadač zabio je prvi gol u 37. minuti, a samo tri minute kasnije postiže i drugi, dok je posljednji zabio u 63. minuti i kompletirao je hat-trick. Bio mu je to prvi u novom Varteksu.

Karić je jednim svojim golom podigao publiku na noge, smirio je loptu u trku i onda s ruba kaznenog prostora zakucao pod prečku.

Karić je sada na šest golova iz šest kola, a Varteks je na prvom mjestu uz gol razliku 18:2.