(VIDEO) NAVIJAČI RAKITIĆA ZASULI UPALJAČIMA: Razlog je nevjerojatan | Dnevno.hr

(VIDEO) NAVIJAČI RAKITIĆA ZASULI UPALJAČIMA: Razlog je nevjerojatan

Morali su mu se nekako osvetiti

Barcelona je pobijedila Betis 5:0 u 20. kolu La Lige, a Ivan Rakitić je bio jedan od najboljih igrača gostiju. Prvi gol zabio je u 64. minuti te je pet minuta kasnije namjesti treći Suarezu. Prilikom proslave ta dva zgoditka, Rakitić je postao meta domaćih navijača.

Naime, u zapisniku stoji da je Rakitić nakon gola u 64. minuti pogođen upaljačem koji je doletio s tribina, a prilikom proslave gola za koji je asistirao doletjela su još tri upaljača u njegovu neposrednu blizinu.

Naime, navijači Betisa Hrvata ne mogu vidjeti “ni nacrtanog” i od prve polovice desetljeća, kada je bio kapetan i najbolji igrač Seville i redovito im bušio mrežu. Čak i kada je preašo u Barcelonu, Rakitić je nastavio “maltretirati” Betis, čime se još više zamjerio navijačima tog kluba.