(VIDEO) NAPOKON DOBRE VIJESTI ZA DALIĆA! Vatreni ušao s klupe i donio pobjedu u trileru

Autor: G.I.Š.

Hrvatski izbornik Zlatko Dalić sigurno sa strepnjom gleda zadnje kolo koje se igra diljem europskih travnjaka, i nada se kako će svi Vatreni proći bez ozljeda, nakon šokantne vijesti o Mateo Kovačiću.

No dobre vijesti dolaze za Dalića iz Švedske, gdje je Antonio-Mirko Čolak zabio dva gola za svoj Malmö na gostovanju kod Siriusa i proboj njegove momčadi na vrh tablice.

Da bi veselje bilo veće Čolak je ušao u igru tek u 57. minuti pri vodstvu domaćina 2:1, a onda je doppiettom Mirko donio pobjedu Malmöu.

Zabio u sudačkoj nadoknadi

Čolak je ušao u igru u 57. minuti kada je njegov klub bio u minusu od jednog gola, da bi pogocima u 76. i trećoj minuti sudačke nadoknade kreirao preokret. To su bili 12. i 13. prvenstveni golovi Čolaka za Malmö.

Podsjetimo, Čolak je dobio pretpoziv od izbornika Dalića za dva odlučujuća susreta Vatrenih protiv Malte i Rusije početkom sljedećeg mjeseca.

Autor:G.I.Š.