(VIDEO) MANDŽUKIĆ ZABIO NEVJEROJATAN GOL! Pogledajte velemajstoriju kakvu nemate često prilike vidjeti

U susretu 37. kola talijanskoga nogometnog prvenstva Juventus i Atalanta odigrali su 1:1, a pogodak za talijanskog prvaka zabio je hrvatski nogometaš Mario Mandžukić. Momčad iz Bergama lovi Ligu prvaka i svih 90 minuta je odigrala maksimalno ozbiljno.

Gosti su poveli u 33. minuti golom Josipa Iličića. Alejandro Gomez  ubacio je iz kornera, Andrea Masiello prebacio na drugu stativu, gdje je Iličić pospremio loptu u mrežu. Izjednačio je Mario Mandžukić u 80. minuti nakon, nakon 19 minuta igre. Juan Cuadrado je dugačkom loptom nabacio u šesnaesterac, a Mandžukić je na drugoj stativi uklizao i gurnuo loptu kroz noge Pierluigiju Golliniju za 1:1. Bio je to njegov deveti pogodak ove sezone.

Bio je to zaista lijep pogodak kakav se ne može često vidjeti.