(VIDEO) MA TKO KAŽE DA JE ZA PENZIJU? Pogledajte lukavu asistenciju Nike Kranjčara za pobjedonosni pogodak

Autor: HINA/B.H.

Niko je na brzinu izveo slobodni udarac gurnuvši Millera u sjajnu situaciju koju je znalački realizirao.

U prvom susretu 1. pretkola Europske lige Rangers je na stadionu Ibrox pobijedio luksemburški Progres Niederkorn 1-0, a za pogodak škotskog velikana asistirao je Niko Kranjčar.

Bivši hrvatski reprezentativac je u 37. minuti asistirao Kennyju Milleru za 1-0.

Niko je na brzinu izveo slobodni udarac gurnuvši Millera u sjajnu situaciju koju je znalački realizirao. Bio je to prvi službeni nastup hrvatskog veznjaka nakon teške ozljede koljena koju je zadobio u listopadu prošle godine na treningu Rangersa. Na terenu je proveo 68. minuta kada je zamijenjen.

Za Rangers je ovo bila prva europska utakmica u posljednjih šest godina nakon što je u srpnju 2012. bankrotirao i završio u četvrtoj ligi.