(VIDEO) KOVAČ PREKINUO ČUDESAN NIZ KRAMARIĆEVE MOMČADI! Bayern razbio Hoffenheim uz par prelijepih golova

U prvoj utakmici 18. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayern, bivšeg hrvatskog izbornika Nike Kovača, kao gost je svladao Hoffenheim sa 3-1 (2-0).

Gosti iz Munchena ostvarili su dva gola prednosti u prvih 45 minuta preko Goretzke (34, 45+1), nadu domaćima vratio je Schulz (59), no tri boda Bayernu osigurao je Lewandowski (87).

Minhenska momčad prekinula je čudesan niz Hoffenheima od šest remija za redom.

Drugoplasirani Bayern tako je smanjio zaostatak za vodećom Borussijom iz Dortmunda na tri boda, sada ima 39, a Borussia 42 uz utakmicu manje, dok je Hoffenheim, za kojega je svih 90 minuta igrao hrvatski reprezentativni napadač Andrej Kramarić, sedmi sa 25 bodova.