(VIDEO) KAKVA LUDA UTAKMICA U LIGI PRVAKA! Fantastično pogodio i bivši dinamovac

Utakmicama u Istanbulu i Krasnodaru otvoren je program Lige prvaka u srijedu.

RB Salzburg  je u skupini H  u ludoj utakmici pobijedio Basaksehir 4:3.

Gosti su poveli golom Poulsena u 26. minuti, da bi Mukiele vodstvo udvostručili preko Mukielea u 43. minuti.

Domaćin je smanjio u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela kada sjajno pogađa Kahveci.

U 66. minuti Nijemci opet imaju plus dva. Olmo je prmio loptu u šesnaestercu, prevario Poncka, pa zakucao loptu u mrežu s desetak metara za 3:1.

Prvi je to gol bivšeg dinamovca ove sezone, a možete ga pogledati ovdje.

Samo šest minuta kasnije Kahveci još jednim dalekometnim šutom dolazi do drugog gola na utakmici. Isti igrač u 85. minuti  fantastičnim golom iz slobodnog udarca za 3:3 stiže do hat-tricka.

No, u 93. minuti Leipzig stiže do novog vodstva, ovog puta preko Sorlotha.

Leipzig sada ima devet bodova, koliko i Manchester United koji od 21 sat ugošćuje PSG. Francuzi imaju šest bodova, a Basaksehir je na tri.

U isto vrijeme u Rusiji Krasnodar je 1:0 bio bolji od Rennesa.

Jedini gol zabio je Berg u 71. minuti kada je pobjegao obrani domaćina.

U toj skupini Chelsea i Sevilla imaju po deset bodova, Krasnodar četiri, a Rennes je na jednom.