(VIDEO) KAKVA LEGENDA! Pogledajte reakciju Vatrenog nakon što su ga gađali pivom

Autor: G.I.Š.

Navijačke strasti ponekada znaju pretjerano ponijeti navijače na tribinama, a u slučaju da vaša momčad kod kuće gubi nekima je teško ne ispoljiti frustracije tom činjenicom.

Kako to izgleda sinoć je na vlastitoj koži osjetio i Joško Gvardiol, čiji je Leipzig u gostima deklasirao Club Brugge, a mladi Vatreni se s ostatkom momčadi našao na streljani domaćih navijača.

Club Brugge se nadao kako bi mogli doći do nove pobjede nad Nijemcima, ali su već nakon prvog poluvremena gubili 2:0, da bi krajnji rezultat bio poražavajućih 0:5, čime se Leipzig osvetio za domaći poraz od istog protivnika krajem rujna.

Legendarna reakcija

Leipzig je poveo već u 12 minuti susreta kada je gol zabio Nkunku, a kada su igrači gostiju krenuli proslaviti pogodak, navijači domaćih su ih zasuli predmetima s tribina.

Jedan od navijača se tako odvojio od ljubljenog napitka, te je punu plastičnu čašu pive bacio prema gostujućim igračima, a na nju je naletio Joško Gvardiol.

Vatreni se nije preplašio plastično tekućeg projektila već je u skoku čašu odvalio ramenom koja se rasprsnula, a taj trenutak možete pogledati OVDJE.

Autor:G.I.Š.