Autor: Totalsport

U nezadrživom solo prodoru ga je prvo Gustavo Bolivar s ne baš nježnim prekršajem posložio na pod, a onda ga je još Abel Enrique Tapias Aguilar napucao s loptom vrlo snažno u glavu, i to iz neposredne blizine!

Najbolji svjetski nogometaš Lionel Messi naviknut je na grubosti suparničkih braniča, ali mu se ipak rijetko događa da praktički u dvije sekunde nastrada dva puta na različite načine…

Upravo to dogodilo se Messiju na gostovanju argentinske reprezentacije kod Kolumbije u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo na stadionu Metropolitano u Barranquilli.

Ošamućeni Messi se primio s objema rukama za glavu, a kolumbijski nogometaš prošao je i bez žutog kartona.

Argentina je nadoknadila zaostatak 1-0 na poluvremenu, te je pobijedila s 2-1, a Messi je zabio izjednačujući pogodak u 61. minuti. Pobjedu je Argentincima osigurao Agüero u 85. minuti.

Autor:Totalsport