(VIDEO) KAKAV SPEKTAKL DRAGOVOLJCA! Pogledajte ‘bombu’ za prvu pobjedu

Hrvatski dragovoljac je u prohladnoj večeri u Koprivnici na početku sedmog kola hrvatskog prvenstva slavio s 1:0 protiv domaćeg Slaven Belupa. Bila je to utakmica bez puno uzbuđenja, sve do završnice, kada se za trenutak koji će se pamtiti s ovog susreta pobrinuo Benedikt Mioč.

Dragovoljčev defanzivni veznjak je u 85. minuti prekrasnim udarcem izvan 16-erca zabio za pobjedu gostiju iz Zagreba. Slaven je, tako, u završnici utakmice pao s igračem manje, s kojim su bili nakon drugog žutog kartona Nemanje Glavčića u 76. minuti.

‘Bombu’ kojom je Dragovoljac došao do pobjede pogledajte – ovdje.

Uspješno predstavljanje trenera povratnika

Pobjedom u Koprivnici, igrači Dragovoljca zasladili su povratak na klupu svojeg trenera Davora Mladine. Ranije ovog tjedna, u klubu su odlučili ponovno angažirati Mladinu koji je time započeo svoj šesti mandat na trenerskoj dužnosti u HD-u.

S ovim rezultatom, Dragovoljac će mirnije dočekati nastavak prvenstva nakon stanke zbog reprezentativnih utakmica.

Imaju prve bodove

HD je u prvih šest kola imao svih šest poraza, a prvom pobjedom došao je na bod zaostatka za pretposljednjim Šibenikom, uz utakmicu više.

Slaven Belupo ostaje dvije pozicije iznad Dragovoljca, na osmom mjestu, s dva boda prednosti pred Zagrepčanima od kojih su večeras izgubili.