(VIDEO) KAKAV PAD POBJEDNIKA NAD DINAMOM! Nevjerojatno što se dogodilo, ovo će se pamtiti

Tri dana nakon što je pobjedom nad Dinamom s 2:0 na Maksimiru započeo svoj ovosezonski put u Europskoj ligi, West Ham je doživio poraz u velikom izazovu u engleskom Premiershipu. Manchester United je u utakmici petog kola u Londonu slavio s 2:1.

U susretu u kojem je Nikola Vlašić bio u vrhu napada domaćeg kluba i igrao je do 68. minute, gosti iz Manchestera slavili su golovima Cristiana Ronalda u 35. i Jesseja Lingarda u 89. minuti. Jedini strijelac za West Ham bio je Mohamed Said Benrahma (30′), a završnica utakmice bila je nevjerojatno napeta, ne samo zbog Lingardovog gola za 2:1.

Duboko u sudačkoj nadoknadi West Ham je mogao do izjednačenja, domaći su imali penal, ali nije ga iskoristio igrač kojeg je David Moyes uveo s klupe baš zbog tog udarca.

Iskusni igrač ušao – pa zabrljao

Moyes je prije penala na teren poslao Marka Noblea, 34-godišnjeg veznjaka, a Noble je u situaciji u kojoj su se domaći nadali bodu, ali iskusni igrač pucao je u stranu u koju je krenuo i David De Gea. Španjolac na golu Uniteda ‘pročitao’ je i obranio udarac, za dolazak svoje momčadi do velikog slavlja.

Trenutak koji je gostima donio veselje u završnici pogledajte – ovdje.

West Ham usporava

Nakon što je započeo novu sezonu u Premiershipu s dvije pobjede, West Hamu je ovo bio treći uzastopni ligaški susret bez dolaska do tri boda. Londončani su prije ovog kola imali dva uzastopna remija, sada je stigao i prvi poraz, a poslije njega se nalaze na osmom mjestu.

Manchester United je poslije svoje pobjede treći, s 13 bodova, koliko poslije petog kola imaju i vodeći Chelsea i drugoplasirani Liverpool.