(VIDEO) KAKAV OPROŠTAJ LEGENDARNOG HAJDUKOVCA: Navijači ga slavili, odužio se na poseban način

Autor: Dnevno.hr/I.K.

Nakon što je ranije ove sezone najavio oproštaj od nogometa, Senijad Ibričić je na kraju svojeg puta u dresu slovenskih Domžala poslao posljednji pozdrav s terena navijačima svojeg kluba u domaćoj utakmici protiv Celja. Ibričić je to napravio na poseban način, upisujući se na semafor iz penala u osmoj minuti ovog dvoboja koji je završen s 1:1.

Nakon Ibričićevog ranog gola, za gostujuće Celjane izjednačio je Jon Šporn (69′).

U oproštaju od navijača u Domžalama, 36-godišnji vezni igrač je još jednom postavio svoje ime na semafor u bogatoj karijeri čiji je veliki dio bio i Hajduk.

Torcida ga slavila

Ibričić je bio Torcidin miljenik dok je igrao za splitske Bijele u razdoblju od 2008. do ’11. godine, sa 76 odigranih ligaških utakmica i 35 zabijenih golova u tom razdoblju.

Prije toga, vezni igrač napadačkog usmjerenja iz BiH pokazivao je što zna i u dresu Zagreba. Od 2004. do ’08. imao je 100 prvenstvenih nastupa i 22 gola za Zagreb.

Zaslužio veliki pljesak

Ibričić je svoj nastup protiv Celja završio izlaskom u 71. minuti, a potom su stigli zagrljaji, pozdravi i pljesak s tribina u prizorima koje je objavom na Twitteru približio klub iz Domžala.

Autor:Dnevno.hr/I.K.