(VIDEO) KAKAV NALET HRVATSKOG POVRATNIKA! Opet je zabio, stigla nova poruka Daliću

Nakon što je u prošlom kolu Serie A bio strijelac jedinog gola na utakmici u pobjedi svojeg Torina u Sassuolu, Marko Pjaca ponovno je zabio za torinski klub kojem je trener Ivan Jurić, a na terenu je u akciji i Josip Brekalo.

Torino je u utakmici petog kola kod kuće odigrao 1:1 protiv Lazija, a najzanimljivije stvari zbivale su se u završnici susreta. Pjaca je u 76. minuti zabio za vodstvo domaće momčadi, dok su se gosti iz Rima izvukli i stigli su do boda golom Cira Immobilea iz penala u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Pjacin gol za vodstvo Jurićeve momčadi pogledajte – ovdje. (TV prava: TV Arena Sport)

Dobio priliku pa ubrzo zabio

Hrvatski trener na klupi Torina uveo je Pjacu u igru u 73. minuti, umjesto Brekala, a nekadašnji adut Dinama i povremeni hrvatski reprezentativac ubrzo se upisao na semafor.

Drugi Pjacin gol u manje od tjedan dana odlična je vijest, najavljuje njegov povratak na veliku scenu nakon što su mu ozljede značajno usporile karijeru. Nastavi li ovako, ozbiljno će pokucati i na vrata hrvatske reprezentacije.

Hoće li ga Dalić vratiti?

Golovi koje Pjaca zabija u novom klubu, na posudbi iz Juventusa, stigli su malo prekasno da bi se nametnuo Zlatku Daliću za utakmice na Cipru i protiv Slovačke u Osijeku u listopadu, ali nastavi li ovako, bivši dinamovac mogao bi doći na izbornikov ‘radar’ u završnici kvalifikacija za SP kojem je iduće godine domaćin Katar.