(VIDEO) JESU LI VATRENI POKRADENI? Francuska povela zbog ogromne sudačke pogreške?

Autor: Željka Orešković

Je li sudac Pitana pogriješio?

Francuska je prvo poluvrijeme završila u prednosti 2:1, a prvi su puta poveli u 18. minuti iz prekida. Griezmann je pucao slobodni udarac, a na prvu se činilo da je Varane zabio glavom.

Nažalost, to nije bilo tako, a glavom je loptu u mrežu poslao Mandžukić dok je pokušavao skrenuti loptu.

Inače, prije tog gola dogodio se prekršaj Marcela Brozovića nad Griezmannom, ali mnogi smatraju da je situacija sporna i da je argentinski sudac pogriješio.

Naime, kontakta je bilo, ali većina vjeruje da je Francuz simulirao. Zbog ovog se na Twitteru javio i slavni Englez, Gray Lineker, koji tvrdi da je sudac pogriješio.

Pogledajte sami još jednom spornu situaciju.