(VIDEO) ‘JE*EM LI VAM MAJKU ŠIPTARSKU U PI*KU’! Skandalozno ponašanje Piksija, pogledajte kako je izbornik Srbije izgubio kontrolu

Autor: Dnevno.hr/I.K.

Jako ružne scene obilježile su dio utakmice Srbije i Švicarske u borbi za osminu finala Svjetskog prvenstva u Katru. U jednom trenutku, kamere su zabilježile ružnu reakciju Dragana Stojkovića, izbornika Srbije, kojeg su obuzele emocije s porukom u smjeru švicarskih reprezentativaca u ovom napetom dvoboju.

‘Je*em li vam majku šiptarsku u pi*ku!’, bile su Stojkovićeve riječi za vrijeme prvog poluvremena koje je donijelo četiri gola, s 2:2 na semaforu na kraju prvih 45 minuta. Poruka je stigla nakon drugog gola Srbije, kojim je Dušan Vlahović u 35. minuti donio srpskoj reprezentaciji vodstvo od 2:1.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli Sportal.rs (@sportal_srbija)

Bio je to prostački izljev emocija srpskog izbornika koji je ostao zabilježen, a nije teško zaključiti tko je bio meta s obzirom na to da je Stojković spomenuo psovku na račun više ljudi. U dresu Švicarske igraju Xherdan Shaqiri i Granit Xhaka, etnički Albanci, korijenima ili rođenjem s Kosova.

Jedan od njih, Shaqiri, bio je strijelac prvog gola na utakmici u 20. minuti, u situaciji koju smo približili – ovdje.

Golovi su nastavili padati i u nastavku susreta, a poslije jednog od njih, stigle su prostačke riječi izbornika Srbije na račun protivnika. Bilo je to još jedno poglavlje priče o švicarskim reprezentativcima koji su etnički Albanci, a prvi put je sve odjeknulo nakon što su Shaqiri i Xhaka gestikulacijom rukama pokazivali dvoglavog orla, albanski nacionalni simbol, poslije svojih golova u pobjedi nad Srbijom na SP-u 2018. u Rusiji.

I tada je padala odluka o tome tko ide u drugi krug velikog natjecanja, kao i u Katru, a ponovno je sve bilo i jako emotivno nabijeno.

Autor:Dnevno.hr/I.K.