(VIDEO) JEDAN OD NAJBRUTALNIJIH PREKRŠAJA GODINE: Kovač ostao u šoku, Argentinac se ekspresno osvetio

Ajax i Bayern odigrali su prilično infarktnu utakmica posljednjeg kola grupne faze Lige prvaka. Palo je šest golova, dosuđena su dva jedanaesterca, a sudac je podijelio i dva izravna crvena kartona. Konačni rezultat bio je 3:3.

Utakmicu je “začinio” i Thomas Muller, koji je bio autor jednog od najbrutalnijih prekršaja ove godine. Naime, on je u 75. minuti “high kickom” pokosio Argentinca Nicolasa Tagliaficu, kojem su liječnici morali sanirati posjekotinu na čelu nasred travnjaka.

Muller se odmah došao ispričati, a francuski sudac ekspresno mu je pokazao crveni karton.

Argentinski branič nekoliko je minuta bio onesposobljen, ali se vratio u igru da bi u posljednjim minutama zabio za izjednačenje i osvetu za gadnu povredu koju mu je nanijela Bayernova zvijezda. Utakmicu su obilježile i burne reakcije Nike Kovača, koji na klupi proživljavao pravu dramu.