Izvor: Screenshot/YouTube

(VIDEO) INCIDENT ZBOG GOLA U 100. MINUTI! Sudac povjeravao VAR osam minuta, a onda je uslijedio kaos!

Autor: F.F

Nevjerojatne scene su se dogodila ne utakmici kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Kataru. Susret Kolumbije i Evkadora završio je 0:0, a zbog jednog gola nastala je scena na terenu.

Ekvador se više-manje branio cijeli susret, dok je Kolumbija pokušavala doći do pogotka. U 95. minuti tražili su kazneni udarac zbog prekršaja na Falcau, ali ga sudac nije dosudio.

U 100. minuti utakmice došlo je do pravog cirkusa na travnjaku.

Pogodak – pa VAR

Stoper Kolumbije Yerry Mina postigao je pogodak glavom nakon prekida te je pomislio kako je donio pobjedu svojoj momčadi. Klupa Kolumbije utrčala je na teren dok je Mina slavio i plesao uz aut-liniju. Zatim se oglasio glavni sudac koji je išao provjeriti je li pogoda regularan.

VAR snimku gledao je čak osam minuta, a nakon razgovora s kolegama, poništio je pogodak zbog igranja rukom Yerryja Mine.

Snimku ludnice na terenu možete pogledati OVDJE!