(VIDEO) HRVATI SPASILI INTER PORAZA: Brozović ušao pa vratio nadu, Perišić u 92. zabio za bod!

Inter je u šestom kolu Serie A na Giuseppe Meazzi protiv Parme odigrao 2:2.

Domaćine je s dva gola u 46. i 62. minuti šokirao Gervinho.

On je oba gola zabio gotovo na identičan način, tako što se ubacio iza leđa obrane Nerazzurre pa onda rutirano prevario Handanovića.

Inter je nadu golom u 64. minuti vratio Marcelo Brozović golom s ruba šesnaesterca. Gol pogledajte ovdje.

Domaćin se poraza spasio u 92. minuti kada je glavom za 2:2 pogodio Ivan Perišić. Njegov gol pogledajte ovdje.

Brozović je u igru ušao samo pet minuta prije nego je zabio. Perišić igrao je od prve minute.

Inter je peti s 11 bodova, dva manje od vodećeg Milana, koji ima i utakmicu manje, dok je Parma 15. s pet bodova.