(VIDEO) HRVATI RAZVESELILI DŽEKU! Pogledajte sjajnu Perišićevu asistenciju

Inter je u sedmom kolu Serie A imao težak zadatak u gostima, ali aktualni prvaci Italije uspjeli su doći do 2:1 protiv Sassuola. U pobjedi su važnu ulogu odigrali Ivan Perišić i Marcelo Brozović, koji su sudjelovali u akciji za prvi Interov gol na utakmici.

Brozović je došao do lopte u sredini terena i proslijedio ju je svojem reprezentativnom suigraču, a Perišić je potom krasnim nabacivanjem iz dubine pronašao Edina Džeku za poravnanje gostiju na 1:1 u 58. minuti.

Gol pogledajte – ovdje. (TV prava: TV Arena Sport)

Inter izveo preokret

Džeko je zabio neposredno po ulasku u igru, a bio je bitan i za drugi gol gostujuće momčadi. Golman domaćina Andrea Consigli ga je u 76. minuti faulirao na rubu 16-erca, a Lautaro Martinez je potom iz penala zabio za Interovu pobjedu.

Perišić i Brozović odigrali su cijelu utakmicu za goste u dolasku do tri boda.