(VIDEO) GOLČINA BISTROVIĆA ZA POBJEDU CSKA! Magičan dribling Vlašića

Autor: Matija Majdak

Moskovski CSKA je na hrvatski pogon stigao do 1:0 pobjede u osmom kolu ruskog prvenstva na gostovanju kod Ufe.

Nikola Vlašić započeo je utakmicu, a u petoj minuti oduševio je sjajnim driblingom između tri domaća igrača. Majstoriju pogledajte ovdje.

Pobjedu moskovskoj momčadi donio je prekrasnim golom Kristijan Bistrović u 65. minuti.

Hrvatski veznjak na teren je ušao samo četiri minute ranije.

CSKA je tako stigao do pete pobjede te je nakon osam kola na drugom mjestu sa 16 bodova, jednim manje od vodećeg Zenita.

Branič Vatrenih Borna Barišić odigrao je svih 90 minuta za Rangers koji je u derbiju 8. kola škotskog prvenstva na gostovanju kod Hiberniana odigrao 2:2 (1:1).

Rangers se ovim bodom izdvojio na čelu ljestvice sa 20 bodova, jednim više uz utakmicu više od drugog Celtica, dok je Hibernian treći sa 17 bodova.