(VIDEO) EMOTIVAN TRENUTAK OBIŠAO SVIJET: Pogledajte dirljivu Srninu proslavu pogotka sa suigračem

Autor: Željka Orešković

Hrvat je vodio Šahtar do pobjede.

U Harkivu su se u srijedu susreli igrači Šahtara i Napolija, a pobjedu 2:1 odnio je Srnin Šahtar. Ipak, cijelu utakmicu obilježila je emotivna scena nakon prvog gola.

U 15. minuti zabio je Taison, a nakon što su za igrlili suigrači, otrčao je do kapetana srne i pustio suzu. Bivšeg kapetana hrvatske reprezentacije Taison je prvo poljupio u obraz, a onda i u čelo, a upravo ta slika obišla je svijet.

Inače, osim Taisona u 15. minuti, zabio je i Facundo Ferreyra u 58., a jedini zgoditak za Napoli zabio je Milik u 72. minuti i spanjio rezultatku razliku na konačnih 2:1.