(VIDEO) DEBI IZ SNOVA ZA HRVATSKI DVOJAC! Pjaca zabio, Badelj asistirao u uvjerljivoj pobjedi

Autor: Matija Majdak

Marko Pjaca teško da je mogao zamisliti bolji debi u dresu Genoe!

U igru je ušao u 68. minuti umjesto legendarnog Pandeva, a samo sedam minuta kasnije hrvatski ofenzivac zabio je prvijenac. Gol možete pogledati ovdje.

Bio je to ujedno i posljednji gol na utakmici u uvjerljivoj 4:1 pobjedi Genoe protiv Crotonea u prvom kolu Serie A.

Za Genou je od prve minute debitirao Milan Badelj, koji je asistirao za treći gol domaćina, u 34. minuti kada je pogodio Zappacosta.

Genoa je inače već nakon devet minuta imala 2:0 golovima Destra i Pandeva, dok je za goste pogodio Riviere.