(VIDEO) ČUDO IZ MAKSIMIRA! Pogledajte prekrasne golove kojima su Vatreni slomili Furiju

Vatreni su se osvetili za najgori poraz u povijesti i pred prepunim maksimirskim stadionom pobijedili Furiju rezultatom 3:2. Sve u svemu šokantna utakmica s infarktnom završnicom, a golovi hrvatskih reprezentativaca zaista su prekrasni. Glavna zvjezda postao je Tin Jedvaj, koji polako, ali sigurno postaje junak navijača.

Prvi je zabio Kramarić u 55. minuti. Bila je to zaista vrhunski stvorena šansa. Hrvatska je odigrala sjajan pressing na zadnju liniju Španjolske, što su već nekoliko puta vrlo dobro izveli i lopta je došla do Kramarića koji se našao sam pred De Geom i matirao ga hladnokrvno!

Druga bomba pala je u 69. minuti i to u Jedvajevoj režiji. Branič je zabio lijep pogodak glavom na drugoj stativi. Dobio je sjajnu loptu Luke Modrića i onda zakucao za novo vodstvo.

Posljednja minuta nadoknade, svašta se tu izdogađalo. Brekalo je na kraju sjajno pucao, De Gea mu je jedva obranio i odbila se lopta do Jedvaja koji je zakucao u mrežu za konačan rezultat!