(VIDEO) BROZOVIĆ POSTAO HIT U ITALIJI! Gazzetta oduševljena Marcelom, ali Perišić i Vrsaljko su na udaru!

U milanskom derbiju 9. kola Talijanske lige na San Siru su Inter je slavio protiv Milana s 1-0 pogotkom Icardija u 92. minuti.

U ne odveć kvalitetnom gradskom derbiju, na kojem gotovo da nije bilo šansi, najveće uzbuđenje dogodilo se u prvom dijelu kada je igrač Intera de Vrij pogodio vratnicu. I kada se očekivao kraj bez golova, u drugoj minuti sudačke nadoknade Candreva je pronašao Icardia, koji glavom pogađa mrežu.

Kod Intera su utakmicu započela čak trojica Hrvata – Šime Vrsaljko i Marcelo Brozović su odigrali cijelu utakmicu, a Ivan Perišić je igrao do 70. minute. Zasigurno je jedan od najboljih na terenu bio Marcelo Brozović. Nema gdje ga nije bilo, trčao je, pritiskao, a oduzeo je sedam lopti i od Gazzette dello Sport dobio je ocjenu 6.5, što je uz Icardija i Vecina najviše.

“Ako Inter ima režisera-diplomca kojeg taj klub zaslužuje, onda je Hrvatova diploma sasvim dovoljna. Opet je radio svoj posao”, stoji u kratkom opisu kod Brozovića.

Podosta lošu ocjenu dobio je Perišić, koji čak i nije igrao tako loše, pogotovo u prvom poluvremenu. Međutim, vidljivo je bilo kako se muči s ozljedom zbog koje je na koncu i izašao.

Gazzetta je nemilosrdna i dala mu peticu. “Tu i tamo bi se pojavio na utakmici, a jedini ozbiljniji pokušaj glavom mu je obranio Donnarumma. Premalo”, piše talijanski list.

Nije baš najbolje prošao niti Vrsaljko koji je odigrao vrlo dobru utakmicu. Šime je dobio šesticu premda je bio veoma opasan u napadu i dobro je izvodio prekide.

“Morao je dati više s obzirom na to da je Calhanoglu tako loš. Međutim, zadovoljio se time da čuva leđa igračima koji idu naprijed pa je tako za gol s njegove strane ubacio Vecino”, piše Gazzetta.