(VIDEO) ARGENTINAC UDARIO HRVATA U DERBIJU: O ovom se priča, kako to nitko nije vidio!

Ivo Grbić je u svojoj standardnoj seriji nastupa na golu Lillea bio u akciji i u do sada najvećem izazovu u francuskom prvenstvu. Momčad hrvatskog reprezentativca gostovala je u Parizu i u derbiju 12. kola s 2:1 izgubila od PSG-a, a Grbić nije uspio spriječiti dva gola domaćina u drugom poluvremenu.

Prvi je teško i mogao, a svoju ulogu pritom su odigrali suci. Hrvatskog reprezentativnog golmana zaustavio je sudar s Maurom Icardijem, a ta ‘intervencija’ argentinskog igrača otvorila je vrata brazilskom braniču Marquinhosu da u 74. minuti zabije za 1:1.

Spornu situaciju pogledajte – ovdje. (TV prava: TV Arena Sport)

Lille nije izdržao do kraja

Icardi je, tako, imao itekako važnu ulogu u poravnanju PSG-a, a to je napravio nakon što mu je Mauricio Pochettino dao priliku u drugom poluvremenu – zamijenivši Lionela Messija nakon prvih 45 minuta. Bez Messija, Parižani su u drugom dijelu utakmice zabili oba svoja gola, a za drugi se pobrinuo Angel Di Maria, na Neymarovu asistenciju u 88. minuti.

Kako je to izgledalo, pogledajte – ovdje.

Grbićeva momčad u velikom zaostatku

Lille je zabio prvi gol na utakmici, strijelac je bio Kanađanin Jonathan David, a njegovu realizaciju iz 31. minute pogledajte – ovdje.

Momčad za koju brani hrvatski golman nije izdržala s tim vodstvom, a nakon poraza, Lille sada ima velikih 16 bodova zaostatka za vodećim PSG-om i nalazi se na skromnom 11. mjestu ljestvice. PSG-ova prednost na vrhu je uvjerljiva, s 10 bodova više od drugoplasiranog Lensa, uz utakmicu više.