Screenshot: Twitter/Erling Haaland

(VIDEO) A POTEZ DANA PRIPAO JE OVOJ GOSPOĐI! Slavio pogodak i pokazao prema njoj, a ona mu uzvratila

Autor: G.I.Š.

Današnje kolo u Europi sigurno je obilježila jedna navijačica Wolfsburga koji je na svom terenu izgubio od Borussije Dortmund 3:1, a na utakmici je napokon i zaigrao Erling Haaland.

Norvežanin je ušao u 73. minuti i već osam minuta kasnije je zabio za konačni rezultat, te je odlučio povratak na tren proslaviti slanjem poljupca na tribine.

I tako zanesen slavljen Haaland je uputio poljubac prema navijačici Wolfsburga, koja je ne dijeleći njegov entuzijazam uputila poruku drugačijeg sadržaja, koju možete vidjeti OVDJE.

Kramarić asistirao, Pašalić do pobjede

Od ostalih rezultata valja izdvojiti kako je Kramarić opet asistirao u pobjedi Hoffenheima za gostujuću pobjedu 6:3 protiv Greuther Fürtha, a Bayern je minimalnom pobjedom Arminije ponovno na prvom mjestu Bundeslige.

Još valja izdvojiti kako je u Premierligi Liverpool pobjedom protiv Southamptona došao na samo bod od vodećeg Chelsea, dok je Atalanta Marija Pašalića produbila krizu Juventusa pobjedom u Torinu 1:0.

Autor:G.I.Š.