VELIKI POTOP LOKOMOTIVE U ŠVEDSKOJ! Ovo na njihovim službenim stranicama nismo očekivali

Autor: Matija Majdak

Lokomitiva je doživjela pravi potop u Malmou u trećem pretkolu Europske lige gdje je domaćin slavio s uvjerljivih 5:0.

Već nakon pola sata bilo je jasno ga Lokose čeka oproštaj od Europe jer domaćin je imao 3:0.

Thelin je zabio u 5. i 17. minuti, da bi u 31. za 3:0 zabio Nalić.

Lokomotiva je bila potpuno nemoćna, a Malmo je i u nastavku nastavio istim ritmom.

U 52. minuti zabio je Larsson za 4:0, a konačnih 5:0 postavio je Rieks.

O nemoći Lokosa najbolje svjedoči podatak da su prvi udarac u okvir gola domaćina uputili u 88. minuti.

Zanimljivo, na službenim stranicama kluba s Kajzerice pola sata kraja utakmice bio je izvještaj s utakmice u kojem su istaknuli kako su izgubili.

Očito ni oni nisu vjerovali više da mogu išta napraviti u Švedskoj te su se raspisali o teškom porazu.

Tijek utakmice:

Malmo – Lokomotiva 5:0

’90’ – Gotova je utakmica! Lokomotiva se uvjerljivim porazom oprostila od Europe za ovu sezonu.

’88’ – Napokon smo vidjeli i udarac Lokosa u okvir gola, pucao je Tuci, no brani golman domaćina.

’80’ – Malmo traži i šesti gol, a Lokomotive danas nismo i vidjeli ništa.

’72’ – NOVI GOL U MREŽI LOKOSA. Još jednom su Šveđani izigrali obranu Lokomotive, a Rieks je zabio za 5:0.

’69’ – Sammir je izašao, a ušao je Tuci.

’60’ – Sat vremena igre je iza nas, a još uvijek čekamo priv udarac u okvir gola Malmoa.

-52′- MALMO IMA 4:0! Nakon asistencije Bergeta zabio je Larsson.

-46′- Krenuo je nastavak utakmice, mijenjao je domaći trener te je umjesto Knudsen ušao Safari.

-45′- Gotovo je prvih 45 minuta u kojima je Lokomotiva bila potpuno nemoćna u Švedskoj.

-40′ – Jako lošu utakmicu Lokomotiva igra u Švedskoj, nisu uputili nijedan udarac prema golu domaćina.

-31′- PRIJETI LOKOMOTIVI KATASTROFA, MALMO IMA 3:0. Nalić je izbjegao pažnji obrana Lokomotive i pogodio za 3:0.

-17′- LOKOSI VEĆ GUBE 2:0! Ne piše se Lokosima dobro, ispala je još jednom njihova obrana, a Thelin je izašao sam pred Hendiju i pogodio za 2:0.

-10′- Zaprijetili su opet domaćini, pucao je Rieks, no ovog puta Hendija brani.

-5′- LOKOMOTIVA GUBI! Nakon ubačaja Rieksa s lijeve strane, Thelin se ubacio ispred braniča Lokosa i zabio za 1:0.

-1′- Krenula je utakmica u Malmou.

– Stigao je sastav Lokomotive, a od prve minute Goran Tomić se odlučio priliku dati Sammiru.
Lokomotiva: Hendija, Mersinaj, Kolinger, Kovačić, Marković, Petrak, Karačić, Cokaj, Sammir, Đira, Kallaku