Izvor: Screenshot/YouTube

VELIKA ZVIJEZDA URLALA U BOLOVIMA! U suzama odnesen s terena, sve je pokazao jednim potezom…

PSG je u 15. kolu francuskog prvenstva u gostima s 3:1 bio bolji od Saint Etiennea, a nastup nakon kakvog bi Parižani zasigurno bili dobro raspoloženi ipak je imao i jednu njima jako neugodnu posljedicu. U završnici susreta ozlijeđen je Neymar, a kako se moglo zaključiti po njegovoj reakciji i sceni koja je slijedila, ozljeda nije bezazlena.

Nakon što je stao na nogu protivničkog igrača Yvanna Macona, Neymar je ostao ležati urlajući od boli koju je doživio, a nakon što je rukom pokazao da mu trebaju nosila jer ne može izaći sam, s terena su ga odnijeli uplakanog.

Gestikulacija kojom je Neymar pokazao da ne može ustati i napustiti teren bila je vrlo zabrinjavajuća za PSG koji je u tom trenutku bio u vodstvu od 2:1. Kako je izgledala situacija koja je izbacila brazilsku zvijezdu, pogledajte – ovdje. (TV prava: TV Arena Sport)

Messi asistentski raspoložen

Završnicu utakmice obilježila je ružna scena u kojoj je Neymar doživio veliku bol, a prije i nakon toga, veliku ulogu u PSG-ovoj pobjedi imao je Lionel Messi koji je asistirao za sva tri gola.

Dvaput je zabio Marquinhos, u sudačkoj nadoknadi oba poluvremena, dok se na semafor upisao i Angel Di Maria, u 79. minuti. Domaćem Saint Etienneu je u prvom dijelu vodstvo donio Denis Bouanga (23′), a u 45. minuti isključen je Timothee Kolodziejczak.

Parižani uvjerljivo prvi

PSG je gostujućom pobjedom zadržao uvjerljivo vodstvo na vrhu ljestvice, s 14 bodova prednosti pred drugoplasiranom Nicom poslije 15 ovosezonskih prvenstvenih utakmica.