VELIKA ČETVORKA S POLOVIČNIM USPJEHOM: Potop Hajduka, Dinamo i Rijeka jedva

Autor: Dnevno GIŠ

Današnji dan je obilovao i pripremnim utakmicama naših klubova, a velika četvorka HNL-a upisala je pobjedu, poraz i dva neodlučena rezultata.

Jedinu pobjedu je ostvario Osijek koji  je u slovenskim Beltincima igrao protiv rumunjskog prvoligaša Universitatee Cluj i pobijedio golom Kristijana Lovrića u 72. minuti iz penala.

Rijeka je u Kranjskoj Gori igrala protiv slovenskog prvoligaša Brava i gubili su nakon devete minute kada je zabio Tronteli, ali u 83. minuti je izjednačio Filip Dujmović na konačnih 1:1.

Neriješeno Dinama, poraz Hajduka

Dinamo je danas odigrao dva različita poluvremena protiv Spartaka iz Trnave. Prvih 45 minuta završilo je velikim vodstvom Slovaka 3:1 i lošom igrom Dinamove uže obrane, da bi Čačić je u poluvremenu promijenio formaciju i odličnom igrom Petkovića, koji je zabio gol i namjestio jedan slavljeniku Emreliju za konačnih 3:3.

Hajduk je jedini danas doživio poraz i to protiv belgijskog prvoligaša Genta s visokih 3:0.

Gent je poveo golom Cuypers 28. minuti, dok je Gianni Bruno u 43. povećao na 2:0, da bi isti igrač je početkom drugog dijela, u 49. minuti, postavio konačnih 3:0 za Belgijce.

Autor:Dnevno GIŠ