VATRENI S NOVIM PORAZOM PRODUBIO KRIZU: Bilić ponovo u zoni ispadanja

Autor: Luka Vuletić

Nogometaši Genoe zatvorili su 9. kolo Serie A domaćim porazom od Parme 2:1 te još više produbili krizu.

Gosti su u izravnoj borbi začelja Genoi nanijeli već šesti poraz u sezoni dvama golovima Gervinha, dok je domaćinu gorak okus ublažio Šomurodov zabivši počasni gol.

Hrvatski reprezentativac Milan Badelj za Genou je odigrao do 81. minute, a Marko Pjaca je ušao u 82. minuti.

U drugoj utakmici Torino i Sampdoria odigrali su 2:2.

U Premier ligi odigrane su posljednje utakmice 10. kola u kojem je veliko iznenađenje priredio davljenik Fulham slavivši kod četvrtoplasiranog Leicestera golovima Lookmana i Cavaleira, dok je za Lisice zabio Barnes.

Tek drugom pobjedom u sezoni Fulham je preskočio WBA gurnuvši Bilićevu momčad na 18. mjesto, odnosno u zonu ispadanja.

U drugoj utakmici West Ham je u Londonu svladao Aston Villu 2:1 golovima Ogbonne i Bowena, dok je za goste iz Birminghama zabio Jack Grealish.
Gosti su mogli izjednačiti u 73. minuti, ali Watkins je promašio penal.

Čekićari su ovom pobjedom skočili na peto mjesto.

Autor:Luka Vuletić