VATRENI ASISTIRAO ZA POBJEDU I VRH LJESTVICE! Sjajan niz Rijekinog europskog protivnika

Novi Vatreni Josip Juranović asistirao je za jedini gol u pobjedi Legije 1:0 na gostovanju kod Cracovije.

Njegov ubačaj u 51. minuti u gol je pretvorio Mladenović.

Legia je nakon deset kola vodeća s 22 boda, dok je Cracovio 12. s devet bodova.

Real Sociedad ne posustaje u španjolskom prvenstvu! U 10. kolu slavili su kod Cadiza 1:0 i stigli do šeste uzastopne pobjede u prvenstvu.

Jedini gol na utakmici zabio Alexander Isak u 66. minuti.

Sociedad je tako samo na vrhu Primere s 23 boda, tri više od Atletica, koji ima i dvije utakmice manje.

Baskima ide dobro i u Europskoj ligi gdje su u skupini s AZ-om, Napolijem i Rijekom osvojili šest bodova u tri kola.

Leeds i Arsenal su u devetom kolu engleskog prvenstva odigrali bez golova 0:0. Domaćinu nije pomogla ni činjenica da su gosti od 52. minute igrali s igračem manje nakon nevjerojatne gluposti Pepea koji je glavom udario protivničkog igrača.

Arsenal je 11. s 20 bodova, dok je Leeds 14. s 11 bodova.

U 11. kolu francuskog prvenstva Lyon je na gostovanju pobijedio Angers s 1:0 probivši se na drugo mjesto ljestvice.

Gol odluke zabio je Tino Kadewere u 78. minuti. Mateo Pavlović nije nastupio za Angers. Lyon je ovom pobjedom skočio sa sedmog na drugo mjesto sa 20 bodova, četiri manje od lidera PSG-a.

U “ljepotici kola” Montpellier je pobijedio Strasbourg s 4:3, a čak šest golova je palo u prvom poluvremenu.

Za domaći sastav zabili su Mendes (8), Delort (13, 31) i Laborde (68), a za goste Lala (22-11m), Diallo (26-11m) i Ajorque (45).