VATRENI ASISTIRAO U VELIKOM PREOKRETU U GRADSKOM DERBIJU! Sljedeći izazov ne može im biti teži

Autor: Hina/Matija Majdak

Nogometaši Torina i Genoe izborili su plasman u osminu finala talijanskog nogometnog Kupa.

Torino je u susretu 4. kola pobijedio Virtus Entellu s 2:0, dok je Genoa u gradskom derbiju porazila Sampdoriju s 3:1 uz asistenciju Milana Badelja.

Sampa je povela u 18. minuti golom Verrea, no Genoa je u nastavku susreta okrenula rezultat s tri gola. Izjednačio je Scamacca u 60. minuti, Lerager je osam minuta kasnije doveo goste u prednost, da bi Scamacca u 72. minuti na Badeljovu asistenciju zabio za konačnih 3-1.

Badelj je ušao u igru u drugom poluvremenu, dok Marko Pjaca nije nastupio. U domaćim redovima nije bilo Karla Letice.

U idućoj rundi Genoa će gostovati kod prvaka Juventusa.

U drugom susretu Torino je pobijedio Virtus Entellu s 2:0 golovima Zaze (28) i Bonazzolija (30). Za goste je drugo poluvrijeme igrao Tomi Petrović.

U osmini finala Torino će gostovati kod Milana.

Autor:Hina/Matija Majdak