ČUDESAN PREOKRET PSG-a ZA POLUFINALE: Atalanti nedovoljan gol Pašalića

Atalanta je do 90. minute bila u polufinalu Lige prvaka, no u samo četiri minute snovi su im srušeni jer PSG je uspio u tom razmaku zabiti dva gola i izbaciti ih rezultatom 2:1.

Talijani su poveli u 27. minuti preko Pašalića koji je prekrasno pogodio preko nemoćnog Navasa.

Imali su bogati Parižani dominaciju većim dijelom susreta, no u promašajima je prednjačio Neymar.

I onda ta sudačka nadoknada kada je prvo Marquinhos iz gužve pogodio za 1:1, da bi u 93. Parižani sjajno izigrali obranu momčadi iz Bergama, a u junaka se prolongirao Chuopo Moting koji zabija iz blizine za veliko slavlje PSG-a.

Parižani će u polufinalu igrati protiv pobjednika dvoboja RB Leipzig – Atletico Madrid.

Tijek utakmice:

GOTOVA JE UTAKMICA. PSG JE ČUDESNIM PREOKRETOM U ZAVRŠNICI UTAKMICE IZBORIO POLUFINALE LIGE PRVAKA

90′ + 3 – KAKAV PREOKRET PSG-a! U trećoj minuti sudačke nadoknade odigrali su sjajnu akciju koju je na kraju u gol pretvorio Chuopo Moting.

90′ – PSG JE IZJEDNAČIO – Nakon gužve u šesnaestercu najbolje se snašao Marquinhos koji zabija za 1:1.

80′ – Opet je zaprijetio PSG preko Mbappea, kojem je ovog puta Sportiello sjajno ušao u udarac i to odbio u korner.

76′ – Nije ovo Neymarova večer. Izborio se još jednom za udarac, ali ovog puta pucao je ravno u golmana Atalante.

74′ – Pokazao je Mbappe koliko je opasan, no Sportiello ovog puta spašava Atalantu.

70′ – ATALANTIN JUNAK IZLAZI IZ IGRE – Mario Pašalić odradio je svoje za danas, a zamijenio ga je Muriel

60′ – Bit će sada puno teže Atalantinoj obrani jer u igru je ušao Mbappe.

58′ – Zaoštrilo se na terenu, pa smo u vrlo kratkom vremenu vidjeli četiri žuta kartona, po dva s obje starane.

46′ – Odmah na početku na nastavka na zagrijavanju je Mbappe.

45′ – KRAJ PRVOG POLUVREMENA – Atalanta nakon prvih 45 vodio prekrasnim golom Pašalića, a svakako treba istaknuti i brojne promašaje Neymara.

42′ – OPET NEVJEROJATAN PROMAŠAJ NEYMARA – Pogriješila je sada obrane Atalanta, do lopte je došao Neymar, ali Brazilac je još jednom pokazao da nije njegov dan te je iskosa s lijeve strane pucao pokraj gola.

35′ – Opet prijeti Neymar, ovog puta udarcem s 20 metara, ali ravno to u golmana Atalante.

28′ – Samo minutu kasnije Neymar je odgovorio na drugoj strani, ali to ide pokraj gola.

27′ PAŠALIĆ ZA VODSTVO ATALANTE – Odbila se jedna lopta do Pašalića na 14, 15 metara, a on fantastičnim udarcem pogađa pokraj nemoćnog Navasa za vodstvo Atalante. Gol pogledajte ovdje.

11′ – ODLIČAN ODGOVOR ATALANTE – Odgovorili su Talijani preko Hateboera čiji udarac glavom Navas krajnjim naporom odbija u korner.

4′ – KAKVA PRILIKA ZA PSG! Neymar je sam s centra krenuo na golmana, no na kraju je nekih 10 metara promašio cijeli gol.

1′ – Počela je utakmica u Lisabonu.

Stigli su sastavi, a od prve minute za momčad iz Bergama igra naš Mario Pašalić.