UTAKMICA NIJE NI ZAVRŠILA, A VEĆ SKANDAL: Hajduk izjednačio iz vjerojatno nepostojećeg penala

Autor: Dnevno.hr/G.I.Š.

Danas je Hajduk pobijedio Istru 3:1, a dva gola “Majstori s mora” zabili su iz jedanaesteraca, koje je u pogodak pretvorio najbolji strijelac HNL-a Marko Livaja.

Istra je bila puno bolja u prvom poluvremenu kada su bili i s 11 igrača na terenu, a Hajduk je zabio tek u sudačkom poluvremenu iz sumnjivog jedanaesterca.

Napad hajduka po lijevoj strani došao je do Marina Ljubičića koji puca i golman Istre brani, a Mauro Perković je iza Ljubičića te se ne ćini kako je imao kontakt s napadačem Hajduka.

VAR provjera

VAR je provjeravao situaciju i došao do zaključka kako je bilo kontakta Ljubičića i Perkovića, a nakon penala Istra je ostala s desetoricom, pa je Hajduk odmah početkom drugog poluvremena zabio iz još jednog jedanaesterca, da bi Krovinović postavi 3:1.

Sumnjivi jedanaesterac i posao za Oko sokolovo i sudačku komisiju pogledajte OVDJE.

Autor:Dnevno.hr/G.I.Š.