U velikom talijanskom derbiju Ivan Jurić zaradio crveni: Evo što je naljutilo Hrvata

Autor: Dnevno.hr/ I.L

Ni pobjednika ni golova nije bilo u gradskom derbiju nogometaša Torina, koje vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, i Juventusa, u dvoboju 32. kola talijanske Serie A, no ne može se reći da je bilo dosadno.

U prvom poluvremenu bolji je bio Juventus te je posebno prijetio preko Vlahovića. U šestoj minuti Vlahović je pogodio vratnicu, dok je nakon pola sata igre iz blizine i velike prilike pogodio suparničkog vratara u nogu.

Bez pravih prilika za Torino tijekom prvih 45 minuta, a možda je najbolju šansu imao hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić koji je bio neprecizan pri udarcu glavom.

Guliver Image

Jurić ljutit

U 87. minuti pocrvenio trener Torina Ivan Jurić zbog prigovora. U nadoknadi se u sjajnoj prilici našao igrač Torina Lazaro, ali je iz blizine promašio pobjedu protiv gradskog rivala. Vlašić je odigrao cijelu utakmicu za Torino. Juventus je ostao na trećem, a Torino na devetom mjestu ljestvice.

U prvom subotnjem ogledu vrlo važnu pobjedu ostvarili su nogometaši Leccea, na domaćem terenu su svladali Empoli s 1:0. Marin Pongračić odigrao je cijeli susret.

Nedjeljni parovi ovog kola su Napoli – Frosinone, Sassuolo – Milan, Udinese – Roma i Inter – Cagliari, dok su posljednje dvije utakmice na programu u ponedjeljak. Sastaju se Fiorentina – Genoa i Atalanta – Verona.

Torcida i Naš Hajduk poslali priopćenje: ‘Molimo da privatne interese ostave za zidiće i kafiće’

Autor:Dnevno.hr/ I.L