Trener Hajduka spustio loptu na zemlju: ‘Nismo još ništa uzeli’

Autor: Dnevno GIŠ

Hajduk je zadnju utakmicu zimskog programa SuperSport HNL-a na Poljudu odradio besprijekorno, Gorica je pala s 3:0 i time je potvrđen naslov jesenskog prvaka nakon 19 godina za klub iz Splita.

Mislav Karoglan od kada je preuzeo klupu Majstora s mora niže samo pobjede, nanizao ih je rekordnih šest za redom od kada je Lige 10, ali strateg Hajduka je nakon osvojenog jesenskog naslova spustio loptu na zemlju.

“Čestitke igračima. Ušli smo u grču u utakmicu. Mogla se osjetiti nervoza, prenisko smo bili pozicionirani. Stabilizirali smo se u “egal” poluvremenu. Postigli smo pogodak iz prekrasne akcije, a drugi dio smo bili opušteniji. Neću reći da se Gorica raspala, ali moglo je završiti i s puno više pogodaka. Drago mi je i zbog mog stožera”, rekao je nakon utakmice trener Hajduka.

Idemo u tom smjeru

“Za jesenski naslov nema trofeja, naša konkurencija ima utakmice manjka i to je sve velika bitka. Čekaju nas teška gostovanja, nema vremena za nikakvu proslavu. Na dobrom smo putu, ali nismo ništa uzeli. Jednu večer se ipak možemo opustiti”, nastavio je Karoglan pa odogovorio na pitanje, može li Hajduk do naslova prvaka:

“Moja teorija je takva da vam ga netko neće dati, nego ga baš sam treba uzeti. Uvijek te prate i uvijek su ti blizu. Tablica nje realna, toga smo svjesni, a pritom ne volim bahatluk. Zadovoljni? Znam što igrači mogu, a što ne mogu. U tom smjeru, kada bi igrali kao drugo poluvrijeme bilo bi odlično.

“Svi treneri isto žele. Bitno je da pronađemo put, postoji puno stvari da budemo bolji. Ne smijem igrače vaditi iz njihove zone komfora. Jednom sam napravio tu grešku, neću više”, zaključio je strateg Hajduka.

Pijan je pobijedio Dinamo, a onda je doživio takvo poniženje u Hajduku da ih je otresao na sudu

Autor:Dnevno GIŠ